Lotto przez internet- Takie są biznesowe plany Totalizatora

Totalizator Sportowy chciałby rozpocząć działalność online, oferując możliwość skreślenia liczb w Lotto na stronie internetowej. Aby tak się stało, niezbędna jest nowelizacja w ustawie hazardowej.

lotto

Udostępniając swoje usługi w formie on-line, Totalizator Sportowy z pewnością ułatwi klientom korzystanie z Lotto. Jednocześnie, będzie mógł liczyć na niezłe zyski. Średnia przychodów ze zdalnej działalności Totalizatora Sportowego wynosi w innych europejskich państwach ok. 3-7%. Na podstawie tych wyników szacuje się, że w Polsce zyski z tego tytułu mogłyby sięgać 90 milionów złotych.

Jednak, żeby możliwe było skreślanie liczb na stronie internetowej, przyjęta musi zostać nowelizacja ustawy hazardowej. To ona określa zasady udostępniania loterii i gier hazardowych w sieci. Dodajmy, że aktualnie możliwość zdalnego korzystania z Lotto istnieje już w przeszło 20 krajach naszego kontynentu.

Poza tym, że Lotto chce rozszerzyć działalność i rozpocząć internetową sprzedaż kuponów, to ma także inne plany. W przyszłym roku mają się pojawić ok. 300 automatów ze zdrapkami. Dzięki nim, w różnych miejscach, a głównie w galeriach handlowych będziemy mogli samodzielnie nabywać zdrapki. Ponadto, Totalizator Sportowy wprowadza nowe zdrapki. Obecnie dostępne są ich wersje pilotażowe, które najprawdopodobniej wkrótce zadomowią się na polskim rynku. Kosztują tylko kilka złotych, ale dają szansę wygrania nawet kilkuset tysięcy złotych.

top