Facebook będzie miał biuro w Polsce

Wiadomość o tym, że Facebook planuje otwarcie biura w Polsce obiegła kraj. Które z miast zostanie jego siedzibą? Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, dlatego każde miasto ma szanse.

Mieszkańcy niektórych miast biernie czekają na to, aż Facebook podejmie decyzję o tym, gdzie znajdzie się jego biuro. Inni wzięli sprawy w swoje ręce. Jeden z mieszkańców Wrocławia zorganizował akcję „Wybierz Wrocław!”, która ma na celu wypromowanie Wrocławia jako siedziby nowego biura Facebooka.

Nie wiadomo jeszcze, jak wielką sumę Facebook chce zainwestować w nowe biuro, ani ile osób w nim zatrudni. Z pewnością jednak miasto, które zostanie wybrane może tylko na tym zyskać. Już samo otwarcie biura będzie ogromnym wydarzeniem marketingowym, które przyciągnie uwagę mediów i samych użytkowników. Wszyscy z pewnością będą zainteresowani chociażby wyglądem biura i jego lokalizacją.

facebook biuro

Jakie korzyści dla użytkowników przyniesie biuro w Polsce? Większość z nas nawet nie odczuje faktu jego istnienia. Założenie biura w naszym kraju to ukłon przede wszystkim w kierunku klientów biznesowych, dla których reklama na Facebooku stanie się jeszcze łatwiej dostępna niż do tej pory. Sztab specjalistów od marketingu i reklamy zatrudnionych w biurze z pewnością zadba o to, by oferta kierowana do firm była bardzo interesująca.

top