Czołowa 15-stka komercyjnych FanPage-\\\'y

Od kiedy Facebook stał się jednym z wiodących portali społecznościowych, coraz więcej firm zakłada na nim swoje fanpage. Które z tego rodzaju stron są najpopularniejsze?

Które mogą się pochwalić największą liczbą fanów?

fanpage

Ranking największych fanpage'y otwiera Allegro. Każdego miesiąca popularny serwis aukcyjny zdobywa nawet 50 tys. nowych fanów, systematycznie umacniając swoją pozycję lidera i powiększając swoją przewagę nad konkurencją. Przykładowo, portal Jachcenawakacje.pl, drugi pod względem popularności fanpage na facebooku w zeszłym miesiącu powiększył liczbę swoich fanów zaledwie o 1%. Nieco lepiej radzą sobie portale, których fanpage zajmują kolejne miejsca w rankingu.

Sklep z butami Butyk powiększył grono swoich fanów o 12% i wciąż ma się dobrze. Kolejne miejsca przypadły w udziale Paczkomatom Inpost i empikowi. Na miejscu szóstym uplasował się kolejny sklep z butami, Kocham Buty i Torebki, który odnotował wzrost liczby fanów aż o 30 tys. To kolejny dowód na to, że sklepy z butami naprawdę dobrze sobie radzą na Facebooku.

Na liście najpopularniejszych fanpage znalazły się ponadto zlotewyprzedaze.pl, Butik, Okazje Allegro, www.deezee.pl, sprzedajemy.pl, tablica.pl, www.StyloweButki.pl, be my LOULU oraz Dreamtours.pl. Każdy z nich odnotował w ostatnim czasie kilkuprocentowy wzrost liczby fanów.

top