Czym jest ContentStream i kto na tym może zarobić

W internecie rośnie znaczenie artykułów o ciekawej treści. ContentStream doskonale wykorzystuje ten fakt, pozwalając na tym zarabiać swoim klientom za pomocą kontekstowego wzbogacania serwisów.

 

W zarabianiu przez internet chodzi o to, by konkretną stronę odwiedzało możliwie jak najwięcej użytkowników. Im większy ruch, tym lepiej i dotyczy to w równym stopniu startujących serwisów, jak i stron firmowych, a także dla blogów.

 

Tym, co przyciąga internautów w dane miejsce w internecie na pewno jest ciekawa treść konkretnej strony. Co interesuje internautów?

 

Nie ma jednej reguły. Ile osób, tyle różnych zainteresowań. Każdy szuka innych informacji. Jedne miejsca są bardziej popularne, inne mniej, dlatego ważne jest, by nawiązać pewien rodzaj połączenia pomiędzy dwiema witrynami o podobnej tematyce. Najczęściej na tej bardziej popularnej pojawiają się linki, do tej mniej znanej, ale traktującej o zbliżonych rzeczach.

 

W taki właśnie sposób funkcjonuje ContentStream, który jest przez klientów ceniony za fakt, że zapewnia właścicielowi strony możliwość czerpania zysków z emisji boksów niezależnie od reklam, a także ułatwia trafienie we właściwy target.

 

Dla klientów istotne są także zajawki artykułów, wzbogacające treść oraz stosunkowo proste procedury i szybkie wdrażanie.

top