Znanylekarz.pl w Polsce – DocPlanner za granicą- serwis z opiniami o lekarzach

Serwis Znanylekarz.pl może znacznie ułatwić życie pacjentom. Za jego pośrednictwem będzie można szybko wyszukać najlepszego lekarza w naszej okolicy, a następnie umówić się z nim na wizytę.

 

Na tej zasadzie działa już serwis booking.com umożliwiający rezerwację pobytów w hotelach. Wielu internautów regularnie korzysta z niego przy planowaniu podróży. Twórcy portalu Znanylekarz.pl dążą do tego, by osiągnąć podobną pozycję na rynku usług medycznych.

 

Niedawno udało im się pozyskać 3 mln złotych na dalszy rozwój. Tym razem twórcy serwisu planują podbój rynków zagranicznych. Rozpoczynając działalność nie myśleli o rozwoju na tak dużą skalę, w związku z czym serwis ma typowo polską nazwę. Na rynku międzynarodowym będzie działał pod nazwą DocPlanner.com.

 

Obecnie nad budowaniem serwisu pracuje ok. 50 osób. Chęć współpracy z serwisem zadeklarowało już ponad 1000 lekarzy i cały czas pojawiają się kolejni chętni. Dla wielu z nich to doskonały sposób na dotarcie do szerokiego grona pacjentów i promowanie swoich usług. Ci, którzy chcą szczególnie wyróżniać się na tle innych, mogą zdecydować się na wykupienie usługi premium, dzięki której ich oferta będzie lepiej widoczna na stronie. Pacjentów zainteresowanych serwisem również nie brakuje. W Polsce co miesiąc odwiedza go ok. 1,7 mln internautów.

top